Kladno opět na vrcholu

Tóma Švancara, Sportovní potápěči KLADNO

29.5.2003, restaurace Amálka, Kladno

 

Dne 24.5.2003 se na startu v Praze Motole sešlo jedno z kladenských mužstev a to družstvo Hysterie s jediným cílem – vrátit po čtyřleté pauze Kladnu to, co mu odnepaměti patří – trofej Petrbokův hrnec.

Již na startu bylo jasné, že boj nebude jednoduchý. Všechny týmy byly složené, avšak tým Hysterie byl složen z charismatického vůdce Tómy, nezdolného managera Ivoše, nepřekonatelného držáka Máry, dokonalého rychlíka Pepy a v neposlední řadě úchvatného dříče Karla.

Přes drobné nesnáze po startu, které posloužily jen k utužení již tak dobrých vztahů panujících v týmu vše směřovalo k jedinému a to ke triumfu KLADNA.

Nejenže tým Hysterie obsadil uspokojující první místo, ale i nezdolný manager Ivoš dokonce zabojoval o pozici posledního a tuto obsadil, čímž se tým Hysterie nesmazatelně zapsal do análů Petrbokova memoriálu.

Co dodat na závěr? Snad jen to, že ani letošnímu závodu se nevyhnula skvělá organizace a přehršel skvělých týmů složených ze samých skvělých závodníků. A na úplný závěr? VIVAT HYSTERIE!